Hakkımızda

Hi-Level, 2004 yılında Trium Electronic Ltd altında kurulan bir bellek ve depolama ürünleri markasıdır. Marka, giriş seviyesinden üst seviyelere kadar geniş bir ürün yelpazesi ile geniş bir uzmanlığa sahiptir. Geniş ürün portföyü, markanın son kullanıcılar, her büyüklükteki işletme, sistem entegratörleri, veri merkezleri ve bilgisayar ve dizüstü bilgisayar üreticileri dahil olmak üzere birden fazla pazara hizmet etmesine yardımcı olur. Sektörde yılların deneyimiyle elde edilen bilgi birikimi, markayı pazarda güvenilir bir uzman tercihi haline getirmiştir. Hi-Level, sektördeki yenilikleri ve trendleri takip ederek hizmet garantisi, müşteri soru ve sorunlarına hızlı yanıt vermenin yanı sıra müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Marka şu anda Avrupa Bölgesi'nde satılmaktadır ve operasyonlarını diğer kıtalara da yaymayı planlamaktadır.

Degerlerimiz : 

Dürüstlük: İşimizin her alanında ahlaki ve etik ilkelere ve dürüstlüğe tavizsiz bir bağlılık sergileriz. 

Bağlılık ve İşbirliği: Zamanımızı ve enerjimizi tüm ortaklarımıza (çalışanlar ve tüketiciler) veririz. Sinerji yaratmak ve daha iyi çözümler sunmak için onlarla birlikte çalışıyoruz. 

İnovasyon: Müşteriler ve işletmeler için değer yaratmak amacıyla sürekli olarak yeni şeyler yapmayı seçiyoruz.

Sürdürülebilirlik: Gelecek nesillere daha iyi bir gelecek sağlamaya yardımcı olmak için çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmeye çalışıyoruz.